Witaj w Centrum Travel!

Nasze biuro posiada ponad 20 lat doświadczenia jako touroperator. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów turystycznych, pielgrzymkowych i konferencyjnych m. in. do Izraela, Chin, Egiptu, Jordanii, Libanu, Meksyku, Wietnamu, Kambodży, Indii, Brazylii, Peru, Boliwii, Burundii, Stanów Zjednoczonych oraz na Kubę. Posiadamy bogatą ofertę na kraje Europejskie. Od lat współpracujemy z najlepszymi touroperatorami z Polski i zagranicy. Posiadamy zezwolenie Organizatora Turystyki oraz stosowne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej jak również odpowiednie kwalifikacje do przygotowywania ofert pielgrzymkowych.
Staramy się, aby nasi klienci podróżowali wyłącznie sprawdzonymi liniami lotniczymi, komfortowymi autokarami, byli oprowadzani przez rzetelnych i kompetentnych pilotów/przewodników, a po trudach podróży mogli zregenerować siły w dobrych i przytulnych hotelach. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Od początku naszej działalności towarzyszy nam motto: „Najważniejsze, aby Klient po powrocie miał poczucie dobrze podjętej decyzji."


Ponadto oferujemy:

 

Zapraszając do kontaktu i skorzystania z naszej oferty, obiecujemy dołożyć starań by chwile spędzone z nami zapadły Państwu mile w pamięci oraz mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z ofert naszego biura jeszcze nie raz w przyszłości.


Do zobaczenia na turystycznych i pielgrzymkowych szlakach!

Zespół "CENTRUM TRAVEL"